Ga naar de inhoud

Milieustraat tot 12 uur vanochtend (29 april) gesloten

Wegens spoedwerkzaamheden is de milieustraat op dinsdag 29 april tijdelijk gesloten. Vanaf 12 uur bent u weer welkom om uw afval weg te brengen.

Nieuwe pleegouders gezocht

Kinderen die niet bij hun eigen ouders kunnen wonen willen we graag zo thuis mogelijk laten opgroeien. Als dat bij de eigen ouders niet kan, dan het liefst bij pleegouders. Pleegzorg doen we samen, met ouders, kinderen en pleegouders. Om kinderen met succes en duurzaam in een gezin te plaatsen, is een zorgvuldige match tussen kind en pleegouders cruciaal. Het tekort aan beschikbare pleegouders betekent helaas dat de beste match niet altijd mogelijk is.

Kinderen die buitenspelen met een step.

Pleegzorg in verschillende vormen

Het tekort aan pleegouders betreft niet alleen het aantal beschikbare mensen, maar ook het gebrek aan variatie in type pleegouders. We hebben gemerkt dat veel mensen niet weten dat er verschillende manieren zijn om pleegouder te zijn. Daardoor denken veel van hen bij voorbaat al dat pleegzorg niets voor hen is. Tijdens de informatiebijeenkomst wordt er ook verteld over deeltijdpleegzorg. En hoe mooi het is op deze manier uw wereld open te stellen voor kinderen die dat goed kunnen gebruiken.

Informatiebijeenkomst

We zijn nog steeds op zoek naar nieuwe pleegouders. Oud, jong, alleen of samen? Het maakt niet uit, want ieder kind is anders en daarom zijn er verschillende soorten pleegouders nodig.

Dinsdag 13 mei is er van 20.00 tot 22.00 uur een informatieavond in Zevenbergen.
Locatie: Gemeentehuis, Pastoor van Kessellaan 15, Zevenbergen.

Denkt u erover na om pleegouder te worden? Meld u dan aan voor de informatiebijeenkomst.


Deel via: